• محصول
تالی الکتریک
فرق بین UPS و استابلایزر چیست؟
18 مهر 1396

فرق بین UPS و استابلایزر چیست؟

استابلایزر: استابلایزر ( ترانس خانگی ) و یو پی اس هر دو تثبیت کننده ولتاژ هستند و دارای فیلترهای الکترونیکی و الکتریکی جهت حذف نوسان و نویز برق میباشند و برقی یکنواخت به مصرف کننده ارسال میکنند اما تنها تفاوت آنها در اینست که یو پی اس دارای باتری برای زمان خاموشی و نبود برق است. استفاده از یو پی اس یا استابلایزر بستگی به نیاز مصرف کننده دارد, برای بیمارستانها و آزمایشگاهها و مکانهایی که در آن نیاز مبرم به برق بوده و قطع برق امکان بروز خسارتهای جبران ناپذیری را دارد استفاده ازیو پی اس توصیه میشود اما با توجه به کم بودن میزان قطعی برق به ویژه در شهرهای بزرگ, برای مصارف خانگی استفاده از استابلایزراز لحاظ اقتصادی به صرفه تر است دستگاه محافظ یو پی اس ، فقط دارای یک برد الکترونیکی می باشند که به هنگام بالا و یا پائین بودن ولتاژ برق شهر از حدتعریف شده برق را قطع می نمایند و نیز یک مدار تاخیر جهت وصل مجدد برق شهر با زمان معین می باشند که این سیستم به دلیل ابتدایی بودن آن محافظ مطمئن و کاملی برای دستگاههای مصرف کننده نمی باشد ولی استابلایزر فاصله میکروکنترولرهوشمند ،محافظ بسیار مطمئن برای لوازم برقی می باشد. یوپی اس مخفف عبارت ...... ادامه »

طریقه انتخاب یک استابلایزر مناسب
05 مهر 1396

طریقه انتخاب یک استابلایزر مناسب

برای انتخاب و خرید یک استابلایزر مناسب ابتدا باید به کاربرد مصرف موتوری یا روشنایی (صنعتی یا خانگی) توجه کرد به عنوان مثال دستگاه های خانگی مانند لباسشویی، یخچال فریزر، تلویزیون برای محافظت پیشنهاد میشود از استابلایزرهای حلقوی یا همان سروموتوری استفاده شود. به این دلیل که این نوع استابلایزر با توجه به حساس بودن لوازم خانگی از دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد که این امر موجب جلوگیری از صدمه زدن به دستگاه و کاهش هزینه می گردد . توجه به نکات زیر حائز اهمیت است : هسته داخلی دستگاه و سیستم های حفاظتی درهنگام نوسان ولتاژ محدوده ولتاژ ورودی که یک دستگاه استابلایزر می تواند تحمل کند. تنطیم ولتاژ خروجی به صورت دلخواه صفحه نمایش که بتواند ولتاژ ورودی و خروجی و آمپر مصرف را نشان می دهد قابلیت حمل و جابجایی کردن در توان های بالا تنظیم درصد خطا دستگاه راندمان و کارکرد دستگاه 98% خدمات گارانتی پس از فروش استابلایزر   لیست محصولات استابلایزر، تثبیت کننده ولتاژ (کلیک کنید) ... ادامه »

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ
22 شهریور 1396

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ

فروش استابلایزر
22 شهریور 1396

فروش استابلایزر

بازرگانی تالی الکتریک جهت رفاه در امر خرید استابلایزر برای مشتریان خود خدمات فروش استابلایزر به صورت آنلاین و تلفنی را با کوتاهترین زمان تحویل توسط پیک ، تیپاکس و باربری در سراسر ایران ارائه می نماید. استابلایزر دستگاهی است که به حفظ ولتاژ ثابت در یک مدار الکتریکی کمک می کند،انتخاب استابلایزر مناسب به میزان جریان و ظرفیت فعلی مدار بستگی دارد. یکی از انواع استابلایزها استابلایزر صنعتی می باشد .این دستگاه از نوسانات ولتاژ جلوگیری می نماید و از طریق تثبیت ولتاژ AC همواره ولتاژ ورودی و خروجی یکسانی را برای کاربران فراهم می آورد. استابلایزر صنعتی در مقایسه با دیگر استابلایزر ها دارای ظرفیت بالا ، کارایی بهتر ، ضریب خطای پایین و تنظیم ولتاژ پایدار برای انواع استفاده های طولانی و تغییرولتاژهای ناگهانی مناسب می باشد. استابلایزر صنعتی در انواع تجهیزات الکترو مکانیکی ،خطوط تولید صنعتی ،آسانسور،تجهیزات پزشکی ،تجهیزات نور،صنعت نساجی،لوازم خانگی ، راه آهن ، دستگاه های رادیو لوژی و تمام صنایعی که در آنها به تثبیت ولتاژ نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد. مشاهده دیگر مقالات مربوط به استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ: خرید استابلایزر چرا از ...... ادامه »

استابلایزر ستونی
22 شهریور 1396

استابلایزر ستونی

استابلایزرهای ستونی از سه عدد ترانس ستونی و یا همان واریاکی تشکیل شده اند و همچنین در برخی از آنها از یک عدد ترانس تقویت وجود دارد که کار اصلی این ترانس ایتدا برق ورودی را گرفته و فیلتر می کند سپس برق را به سه ترانس واریاکی می دهد و در هنگامی که ولتاژ ورودی با نوسان همرا باشد خروجی را تنظیم می کند و بدون پرش در خروجی اعمال می نماید همچنین این نوع استابلایزرها بیشتر در آمپر های بالا مورد مصرف قرار می گیرد استابلایزر های ستونی شیماتسو از سیستم امنیتی بسیار بالایی برخوردار هستند از قبیل سیستم دتکتور دود و آتش سیستم کنترل فاز، سیستم افزایش ولتاژ، سیستم افزایش جریان و دارای استاندارد جهانی مانند ایزو 9001 و ایزو1400 می باشد. انواع استابلایزر سه فاز نیمه صنعتی سرووموتوری شیماتسو شامل: مدل OMG-33-9Kva  با توان 9 کیلو وات،خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 12 آمپر مدل OMG-33-15Kva  با توان 15 کیلو وات،خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 20 آمپر مدل OMG-33-20Kva  با توان 20 کیلو وات،خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 27 آمپر مدل OMG-33-30Kva  با توان 30 کیلو وات،خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 40 آمپر مدل OMG-33-50Kva  با توان 50 کیلو وات،خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 75 ...... ادامه »

تثبیت کننده ولتاژ
20 شهریور 1396

تثبیت کننده ولتاژ

تثبیت کننده ولتاژ(استابلایزر)  بیشترین کاربرد این دستگاه در فضاهایی استفاده می گردد که نوسان ولتاژ و پرش ولتاژ وجود دارد. تثبیت کنند ه می تواند نویز های نا گهانی و پرش برق به دستگاه های برقی کمک کرده و با عث طول عمر و صرفه جویی در هزینه شود.تثبیت کننده ولتاژ در مدل های تک فاز و سه فاز قابل ارائه می باشد مدل های تکفاز با سریSTB-11 وسری سه فاز STB-33 می باشد تثبیت کنند های ولتاژ در مدل های تکفاز جهت تقویت ولتاژ می باشند در مدل های تکفاز 1500 VA با خروجی 8 آمپر جهت یخچال فریزر ،2KVA با خروجی 8 آمپر دستگاه برش و CNC ، 3KVA خروجی 12 آمپر لباسشوئی، 5KVA با خروجی 20 آمپر جهت لوازم خانگی 8KVA با خروجی با 32 آمپر جهت لوازم خانگی به همراع کولر گازی تا 2400 ، 10KVA با خروجی 40 آمپر ودارای دو هسته تقویت برق جهت لوازم برقی و خانگی با کولر گازی 34000 به بالا می باشد. در واقع، تثبیت کننده ولتاژ دستگاهی است که برای ثابت نگاه داشتن سطح ولتاژ طراحی شده است ، تثبیت کننده های ولتاژ ممکن است از یک مکانیسم الکترومکانیکی و یا از مکانیسم الکترونیکی تشکیل شده باشند.همچنین بسته به نوع طراحی خود می توانند برای تنظیم یک یا چند ولتاژ AC یا DC مورد استفاده قرار گیرند. تثبیت کننده های ولتاژ الکترونیکی ...... ادامه »

تثبیت کننده ولتاژ (استابلایزر)
20 شهریور 1396

تثبیت کننده ولتاژ (استابلایزر)

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ یا ترانس اتوماتیک دستگاهی است که به حفظ ولتاژ ثابت در یک مدار الکتریکی کمک می کند، انتخاب استابلایزر مناسب به میزان جریان و ظرفیت فعلی مدار بستگی دارد . طریقه عملکرد استابلایزر به این صورت است که با تامین ولتاژ ثابت برای دستگاه های الکتریکی انها را از آسیب ناشی از نوسانات ولتاژ حفظ می کند . این دستگاه در اصل مانند یک ترانسفورمر عمل می کند و در آن جریان ورودی به یک سیم پیچ اولیه متصل می شود و جریان خروجی از یک سیم پیچ ثانویه خارج می شود. هنگامیکه یک افت ولتاژ در جریان ورودی وجود دارد رله های الکترومغناطیسی سیم پیچ با سرعت بیشتری می چرخند و باعث می شوند ولتاژ خروجی بالابرود و در نتیجه افت ولتاژ اولیه جبران گردد. در هنگامیکه افزایش ولتاژ ورودی وجود دارد عکس شرایط فوق اتفاق می افتد در نتیجه ولتاژ خروجی تقریباً ثابت باقی می ماند. به این ترتیب این دستگاه همیشه و در تمام زمان ها ولتاژ درون مدار الکتریکی را ثابت نگاه می دارد و بدین ترتیب از دستگاه های الکترونیکی محافظت می نماید. در واقع، تثبیت کننده ولتاژ دستگاهی است که برای ثابت نگاه داشتن سطح ولتاژ طراحی شده است ، تثبیت کننده های ولتاژ ممکن است از ...... ادامه »

خرید استابلایزر
19 شهریور 1396

خرید استابلایزر

بازرگانی تالی الکتریک جهت رفاه در امر خرید استابلایزر برای مشتریان خود خدمات خرید استابلایزر به صورت آنلاین و تلفنی ، با کوتاهترین زمان تحویل توسط پیک ، تیپاکس ، باربری را ارائه می نماید. استابلایزر دستگاهی است که برای ثابت نگاه داشتن سطح ولتاژ طراحی شده است ، این دستگاه ممکن است از یک مکانیسم الکترومکانیکی و یا از مکانیسم الکترونیکی تشکیل شده باشند.استابیلایزر ها بسته به نوع طراحی خود می توانند برای تنظیم یک یا چند ولتاژ AC یا DC مورد استفاده قرار گیرند. موارد استفاده از استابلایزر عبارتند از منازل ، ساختمان های اداری، دستگاه های چاپ ، دستگاه های پمپ آب ، دستگاه های CNC، دستگاه های حکاکی و دستگاه های برش و ... . انواع مختلف استابلایزر عبارتند از دستی و اتوماتیک و Servo Motor. استابلایزر اتوماتیک طوری طراحی شده است که به طور اتوماتیک سطح ولتاژ را ثابت نگاه می دارد و از تجهیزات الکترونیکی در برابر موج ولتاژ و کاهش ولتاژ حفاظت می کند همچنین به یکدست کردن ولتاژ های ضربه ای نیز می پردازد.طریقه عملکرد استابلایزر به این صورت است که دارای دو سیم پیچ می باشد ،ولتاژ ورودی به سیم پیچ اولیه وارد می شود و جریان از سیم پیچ ثانویه دریافت می گردد. هنگامیکه یک ...... ادامه »

چرا از استابلایزر استفاده کنیم؟
19 شهریور 1396

چرا از استابلایزر استفاده کنیم؟

ایمنی دستگاه ها تحقیقات انجام شده نشان می دهد عمده ترین عامل خرابی لوازم برقی، نویز ها، نوسانات و قطع و وصل ناگهانی، کم و زیاد شدن ولتاژ و مشکلات دیگر بر روی برق شهر بوده که آسیب های بوجود آمده توسط این عوامل عمدتا در قسمت های گرانقیمت دستگاه همچون موتور، کمپرسور، پاور و … اتفاق می افتد. به همین مظور برای محافظت از لوازم برقی خانگی و اداری بخصوص کولر گازی، یخچال، لباسشویی، سیستم صوتی و تصویری و کامپیوتر و… حتما باید از دستگاه های استابیلایزر استفاده نمود، همچنین لازم به ذکر است، فروشندگان و تولیدکنندگان این گونه لوازم در قبال اشکالات به وجود آمده به دلیل نوسانات برق برای دستگاه های قاقد استابیلایزر هیچگونه گارانتی و ضمانتی ارائه نمی نمایند. در ضمن هزینه های ناشی از خسارات احتمالی و عملکرد نامطلوب دستگاه در اکثر مواقع به مراتب بیشتر از هزینه های پیشگیری (استفاده از استابیلایزر) می باشد. هنگامی که ولتاژ برق شهر پایین می آید، مصرف کننده برای جبران این کاهش ولتاژ، جریان بیشتری از مدار و سیم کشی می کشند، این موضوع جریان زیادی را از فیوز های سر راه و کابل های برق عبور می دهد که باعث قطع شدن فیوز ها و گرم شدن شدید کابل ...... ادامه »

انتخاب صحیح بین استابلایزر رله ای و سروو موتوری
19 شهریور 1396

انتخاب صحیح بین استابلایزر رله ای و سروو موتوری

استابلایزر رله ای یا استابلایزر سروو موتوری بعد از شناخت استابلایزر و انواع آن ( استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری ) ، حال نوبت آن است که بدانیم کدام یک از آنها برای مصرف ما مناسب است. با مطالعه این آموزش شما علاوه بر شناخت موارد استفاده انواع استابیلایزرها می توانید بهترین انتخاب استابلایزر را برای خود داشته باشید. چه زمانی از استابلایزر رله استفاده کنیم ؟ هر زمان نوسانات برق شهر به صورت پله ای بوده و ولتاژ به مقدار زیادی پرش می کند (بر فرض مثال ولتاژ به طور ناگهانی از 220 به 170 کاهش پیدا کند یا به بالای 240 ولت برسد ) بهتر است از استابیلایزر رله استفاده گردد که از سرعت سوئیچ بالایی بر خوردار است . چه زمانی از استابلایزر سروو موتوری استفاده کنیم ؟ در هر مکانی که به هر دلیل ولتاژ برق شهر در اکثر مواقع پایین تر یا بالاتر از حد مجاز است و نوسانات ولتاژ به صورت پله ای نیست بهتر است از استابیلایزر سروو موتوری استفاده گردد که از دقت بیشتری برای جبران و کاهش ولتاژ برخوردار است . لیست محصولات استابلایزر (کلیک کنید) ... ادامه »

تفاوت استابلایزر رله ای و سروو موتوری
19 شهریور 1396

تفاوت استابلایزر رله ای و سروو موتوری

استابلایزر رله ای یا استابلایزر سروو موتوری ، کدام بهتر است؟ همانطور که می دانید استابلایزر ها به دو دسته تقسیم می شوند: استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری ، حال نکته مهم این است که آنها را بشناسیم تا بتوانیم هنگام خرید استابلایزر و مشاهده قیمت آنها انتخاب مناسبی را داشته باشیم. این آموزش شما را با تفاوت های این دو تکنولوژی استابیلایزر آشنا می کند. استابلایزر رله ای : این استابیلایزر ، از سرعت سوئیچ خیلی بیشتری نسبت به استابلایزر سروو موتوری برخوردار است و این کار را در کسری از ثانیه انجام می دهد در حالی که نمونه سروو موتوری بین 3 تا 7 ثانیه در بهترین حالت تاخیر دارد اما تغییرات ولتاژ را با دقت 10 تا 20 ولت اصلاح می کند . هزینه تعمییرات ساختار رله ای بسیار کمتر از سروو موتوری می باشد  استابلایزر سروو موتوری : از دقت بالاتری نسبت به استابلایزر رله ای برخوردار است  و تغییرات ولتاژ را با دقت  3 تا 5 ولت اصلاح می کند در صورتی که این عدد در نمونه رله ای 20 ولت می باشد. راندمان بالا و طول عمر بیشتر مزیت مهمی در استابلایزر سروو به حساب می آید اما هزینه تعمییرات به خاطر طراحی دینامیکی بسیار بالاتر از استابلایزر رله ...... ادامه »

راهنمای خرید استابلایزر
15 شهریور 1396

راهنمای خرید استابلایزر

آنچه مشتریان استابلایزر باید بدانند: امروزه برق یکی از اصلی ترین نقش های زندگی انسان را ایفا می کند و از همان ابتدای به وجود آمدن برق و فراگیر شدن آن،،  جامعه بشری با نوسانات شدید برق مواجه هستند و از آن رنج می برند زیرا این نوسانات منجر به سوختگی و یا خرایی دستگاه های برقی و تجهیزات خانگی ، تجهیزات کارخانه ها و حتی کامپیوتر شخصی شما می شود و حتی ممکن است برخی از این نوسانات را به چشم نبینیم و حتی با بی توجهی این تغییرات سریع و گسترده ولتاژ را نادیده بگیریم اما حقیقت این است اگر این اتفاق حتی فقط یکبار در سال رخ  دهد، باعث خرابی جبران ناپذیر دستگاه های شما خواهد شد چه بسا اگر دستگاه مصرفی شما گران قیمت و غیر قابل تعمیر باشد. دستگاه های استابلایزر مطابق با استاندار های کشور ایران بوده و قادر هستند که این نوسانات را به نحوی بسیار عالی ، (حتی نوساناتی که با چشم دیده نمی شود) بر طرف کند و ولتاژی بسیار دقیق و مطابق با برق ایران (220ولت ثابت)  را به کاربران خود ارائه دهد . استفاده از دستگاه های تنظیم کننده ولتاژ از اینگونه خسارات و تلفات زمان جلوگیری کرده ، و راندمان و طول عمر دستگاه شما را چندین برابر بالا می برد. لازم به ذکر است ...... ادامه »

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ چیست ؟
17 بهمن 1395

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ چیست ؟

استابلایزر یا تثبیت کننده ی ولتاژ چیست ؟ تحقیقات انجام شده نشان می دهد عمده ترین عوامل خرابی لوازم برقی، نویزها ، نوسانات و قطع و وصل ناگهانی ، کم و زیاد شدن ولتاژ و مشکلات دیگر برق شهر بوده که آسیب های بوجود آمده توسط عوامل ذکر شده عمدتا ً در قسمت های حساس و گران قیمت دستگاه همچون موتور ، کمپرسور، لباسشوئی، کولر گازی، دستگاههایCNC، دستگاههایPLC ، دستگاههای چاپ و برش، دستگاههای پزشکی، دستگاههای بافندگی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . استا بلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه تداخل در شبکه آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید. عملکرد این دستگاه بدون سر و صدا بوده و از تکنولوژی روز دنیا (Servo. SYS) بهره مند است. استابلایزرها جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری (V220 ) و برق سه فاز برای محافظت از کلیه ی لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد این استابلایزر با داشتن سیستم میکروپروسسوری ولتاز ورودی را اندازه گیری کرده و با توجه به کاهش یا افزایش ولتاژ در ورودی را تشخیص داده و در خروجی ولتاژ V220 یا 380V ثابت با دقت %1 و به صورت خطی و پیوسته د رخروجی ارائه ...... ادامه »

تفاوت استابلایزر با محافظ
17 بهمن 1395

تفاوت استابلایزر با محافظ

استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه تداخل در شبکه  آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید.  عملکرد این دستگاه بدون سر و صدا بوده و از تکنولوژی روز دنیا (Servo.  SYS) بهره مند است. تحقیقات انجام شده نشان می دهد عمده ترین عوامل خرابی لوازم برقی، نویزها ، نوسانات و قطع و وصل ناگهانی ، کم و زیاد شدن ولتاژ و مشکلات دیگر برق شهر بوده که آسیب های بوجود آمده توسط عوامل ذکر شده عمدتا ً در قسمت های حساس و گران قیمت دستگاه همچون موتور ، کمپرسور ، پاور و غیره اتفاق می افتد . به همین منظور برای حفاظت از لوازم برقی خانگی و اداری بخصوص کولر گازی ، یخچال ، لباسشوئی ، سیستم صوتی و تصویری و کامپیوتر و غیره ... حتما ً باید از دستگاههای استابلایزر استفاده نمود همچنین لازم به ذکر است ، فروشندگان و تولید کنندگان این گونه لوازم در قبال اشکالات به وجود آمده به دلیل نوسانات برق در دستگاه های فاقد استابلایزر هیچ گونه گارانتی و ضمانتی ارائه نمی نمایند . در ضمن هزینه ناشی از خسارات احتمالی و عملکرد نا مطلوب دستگاه در اکثر مواقع به مراتب بیش از هزینه پیشگیری (استفاده از استابلایزر) می باشد ...... ادامه »

استابلایزر های اداری،خانگی و نیمه صنعتی
17 بهمن 1395

استابلایزر های اداری،خانگی و نیمه صنعتی

معرفی محصولات شرکت امگا         دستگاه های استابلایزر امگا ساخت کشور کره جنوبی مطابق با استاندار های کشور ایران و با دارا بودن چندین استانداردهای جهانی از جمله  ( ISO9001، TUV آلمان ، CSA  آمریکا ،   CE اروپا)  که قابل مشاهده روی دستگاه استابلایزر می باشید، قادر هستند که این نوسانات را به نحوی بسیار عالی و فراتر از دیگر دستگاه های موجود در بازار، حتی نوساناتی که با چشم دیده نمی شود را بر طرف کند . این کارخانه در سال 1980 میلادی توسط مهندسان کره ای افتتحاح گردید و همواره با استفاده از بهترین کادر فنی توانسته است با صادرات به اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی و آسیایی با حجمی بالغ بر پانزده میلیون دلار به عنوان یکی از شرکتهای برتر در جهان شناخته شود . از  محصولات این شرکت میتوان انواع UPS  ، واریابل ، اینورتر ، شارژر و استابلایزر نام برد .     از جمله موارد استفاده دستگاه استابلایزر میتوان موارد زیر را نام برد: 1) استفاده خانگی (آپارتمان های مسکونی واداری به صورت مجزا و یا کل آپارتمان جهت حفاظت از کامپیوتر، یخچال و فریزر، تلویزیون ، کولرگازی ، …) 2) محیط های بیمارستانی (اتاق ...... ادامه »

مزایا و کاربرد استابلایزر
17 بهمن 1395

مزایا و کاربرد استابلایزر

مزایای استابلایزرها : تثبیت برق شهر : برق شهر دارای نوسانات ولتاژ است، به همین دلیل استفاده از استابلایزر میتواند با تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه های مصرف کننده را بالا ببرد. محافظت در مقابل اتصال کوتاه : اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی و یا مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیافتد بلافاصله دستگاه به صورت اتوماتیک توسط میکروکنترلر تعبیه شده ، خروجی را قطع نموده و از بروز هرگونه ایراد و مشکل برای مصرف کننده جلوگیری می نماید .  کاهش هزینه مصرف برق: افت ولتاژ برق شهر باعث اختلال در عملکرد دستگاه ها شده و قدرت نامی و راندمان الکتروموتور را به حد قابل توجهی کاهش می دهد که باعث پایین آمدن دور الکترو موتور و گرم شدن آن خواهد شد و به تبع آن تلفات انرژی افزایش می یابد و در نهایت برق زیادی را مصرف می کند که پیرو نظریه کارشناسان این امر ، در بعضی از مواقع افزایش مصرف برق تا 25% نیز می باشد محافظت در مقابل رعد و برق و های ولتاژ (High Voltage) و نوسانات لحظه ای و spike ها پس با قرار دادن یک دستگاه استابلایزر در ورودی برق به محا مورد نظر می توانیم کلیه لوازم برقی و سیم کشی های داخلی را در مقابل اختلالات برق شهربطور کامل حفاظت ...... ادامه »